• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Telegraf/Informer/D.S.

26.01.2025

12:39

"Ceo grad me je ismevao": Darko Lazić se razveo od Ane zbog neverstva, a evo kako danas priča o njoj!

ATAIMAGES

Estrada

"Ceo grad me je ismevao": Darko Lazić se razveo od Ane zbog neverstva, a evo kako danas priča o njoj!

Podeli vest

Folker Darko Lazić i njegova koleginica Ana Sević bili su u braku u kojem su dobili ćerkicu Lorenu, a kada su 2018. godine odlučili da se rastanu, njihov razvod bio je propraćen skandalima.

Dok je Ana Sević tužila Darka Lazića zbog neredovnog plaćanja alimentacija za njihovu ćerku, pevač je optužio pevačicu da mu je bila neverna.

Foto: ATAIMAGES

 

- Znao sam da me vara i ćutao da vidim dokle će to da ide. A samo je trebalo da mi kaže: "Ja sam se zaljubila". Hiljadu puta sam je pitao, poricala je. Svi su znali, pa i ja, ona se pravila luda. Ceo grad me je ismevao. Na kraju sam pozvao njega i pitao da li je sa mojom ženom. "Ne, druže, taman posla", govorio mi je."Nemoj biti bezobrazan, reci mi. Nemoj da pravi majmuna od mene i tebe. Ako ste zajedno, zajedno ste", ubeđivao sam ga, ali je sve poricao - izjavio je Darko svojevremeno.

Foto: Instagram printscreen/anasevicofficial

 

Par je nesuglasice ostavio iza sebe i danas su u odličnim odnosima, pa su Ana i njen novi suprug Daniel Nedeljković česti gosti na proslavama Darka Lazića i njegove nove supruge Katarine.

- Mi smo kao jedna porodica. Oni kada god mogu dođu na moj nastup. Odnos kakav mi imamo bih poželeo svakome ko ima novi brak. Najzdraviji mogući odnos imamo - rekao je Lazić za Informer.

Podsetimo, sestri Lazićeve supruge Katarine nedavno je bio rođendan. Na Instagramu se pojavio klip sa njenog veselja, a kako je ovo izgledalo možete pogledati na našem portalu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Dekanka traži radikalizaciju: Natalija Jovanović hoće upad u institucije
Politika

Dekanka traži radikalizaciju: Natalija Jovanović hoće upad u institucije

Dekanka Filozofskog fakulteta u Nišu Natalija Jovanović, koja je prošle godine uhapšena zbog primanja mita, ali je među 13 osoba koje su uhapšene na protestima pomilovana od strane Predsednika Republike Srbije, sada suprotno svim studentskim zahtevima, a na nagovor svog muža, kontroverznog Branislava Jovanovića, zvanog „Banana", planira da nasilno upada i zauzima institucije.

13.02.2025

18:22

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Nezakonito zgrnuli milione! Saslušano četvoro zaposlenih u ministarstvu za rad: Pustili u rad Dom za stare u Barajevu u kom je stradalo 8 osoba u požaru
Hronika

Nezakonito zgrnuli milione! Saslušano četvoro zaposlenih u ministarstvu za rad: Pustili u rad Dom za stare u Barajevu u kom je stradalo 8 osoba u požaru

U Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušano je četvoro zaposlenih u Ministarstvu za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja zbog postojanja osnova sumnje da su u periodu od januara 2014. do decembra 2024. godine iskorišćavanjem svojih službenih ovlašćenja i nevršenjem svoje službene dužnosti omogućili obavljanje delatnosti Domu za smeštaj odraslih i starijih "Ivanović" u Barajevu, iako za to nije ispunjavao zakonske uslove.

13.02.2025

21:46

Sport

Partizan pregazio Vošu! Crno-beli u polufinalu!
Partizan

Partizan pregazio Vošu! Crno-beli u polufinalu!

Košarkaši Partizana postigli su ubedljivu pobedu nad ekipom iz Vojvodine 82:69 i plasirali se u polufinale Kupa Radivoja Koraća. Crno-beli su opravdali ulogu favorita, iako su se u pojedinim trenucima susreli sa ozbiljnim otporom tima iz Novog Sada.

13.02.2025

17:30

Planeta

Zabava

Obeleženo 26 godina od prve premijere u Madlenianumu!
Kultura

Obeleženo 26 godina od prve premijere u Madlenianumu!

Madlenianum je 26. januara obeležio 26 godina od svoje prve premijere, tako što je ovaj značajan jubilej proslavio izvođenjem najnovije predstave s repertoara - "Gordost i predrasude". Bila je to još jedna potvrda umetničke vizije i posvećenosti koje su od 1999. godine oblikovale ovo pozorište u prepoznatljiv kulturni fenomen.

13.02.2025

13:53 >> 14:06

JOŠ Zabava VESTI

Magazin