Kazna od milion dinara! Anita napustila "Elitu" i prekršila najstrože pravilo: Ostaje bez dinara
Učesnica rijalitija "Elita", Anita Stanojlović, suočila se sa jednom od najstrožih kazni, nakon što je tokom lekarskog pregleda prekršila pravila produkcije i ostvarila nedozvoljen kontakt sa osobom iz spoljnog sveta.
1782373200
1782373200