I BELA KUĆA O VANZEMALJCIMA, IMALI SU ŠTA DA KAŽU O OBORENIM NLO! Vašington smiruje tenzije, ali... RECITE NAM ŠTA SU SRUŠILI AMERIČKI PILOTI?!
Da li zbog toga što je javnost u Americi I Kanadi, ali i širom sveta, blago rečeno bila uznemirena vestima iz SAD da su njihovi borbeni avioni poslednjih dana oborili tri NLO, kao i da se ne isključuje mogućnost da je reč o vanzemaljskim letelicama, reagovala je i Bela kuća, koja je ustvrdila da ništa ne ukazuje na to da su oborene vanzemaljske letelice!
1676326860
1676326860