IZ KREMLJA OBJASNILI ZAŠTO ODNOSI SAD I RUSIJE VIŠE NIKAD NEĆE BITI ISTI! Šamar Peskova
Jedini način za normalizaciju odnosa Rusije i Amerike može biti to da se Vašington odrekne hegemonizma i da shvati da Rusija neće biti ničiji vazal, izjavio je za Sputnjik portparol Kremlja Dmitrij Peskov
1655501280
1655501280