I PODGORICI TREBA SPOMENIK STEFANU NEMANJI! Mandić: Odali su počast Titu, a nisu onome bez koga ne bi postojao naš narod!
Predsednik Nove srpske demokratije i jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić izjavio je juče da bi Podgorica, po uzoru na Beograd, trebalo da ima spomenik srednjevekovnom srpskom vladaru Stefanu Nemanji
1612682700
1612682700