16.01.2018.
(VIDEO) FRKA ZBOG PENALA ZA ZVEZDU! Pešić oboren u petercu, Santrač pokazao na "kreč"! printscreen
Informer | 26.11.2017. | 16:32

C. zvezda         0

Napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić pao je u petercu posle duela sa Petrom Jovanovićem, a sudija Dejan Santrač je pokazao na belu tačku

Igrao se 57. minut kada je centrirao Donald, a u duelu su bili Pešić i Jovanović. Bilo je međusobnog guranja i povlačenja, a glavni arbitar je procenio da je Jovanović napravio prekršaj za najstrožu kaznu.

U tom trenutku je Čukarički vodio 1:0 golom Mićina u prvom poluvremenu, ali je Ričmond Boaći bio siguran sa bele tačke i doneo izjednačenje crveno-belima.