25.04.2018

11:41

(VIDEO) JOŠ POBEDA I - TITULA! Crvena zvezda protiv Čukaričkog napravila korak ka šampionskoj kruni

Samo još jedna pobeda deli fudbalere Crvene zvezde od titule! Lider Superlige je u 33. kolu savladao Čukarički sa 3:0 i napravio još jedan korak ka šampionskoj kruni

Sat vremena se igrala uspavanka na "Marakani", gotovo bez šansi na obe strane, a onda je Luka Adžić preuzeo konce igre u svoje ruke.

Mladi fudbaler je majstorski "namestio" Benu gol za vođstvo Zvezde, da bi stavio posle tačku na utakmicu za 3:0, fenomenalnim golom iz slobodnog udarca.

Crveno-beli će u sledećem kolu gostovati Napretku u Kruševcu i ako tamo uzmu tri boda, proslaviće šampionsku titulu.

CRVENA ZVEZDA - ČUKARIČKI 3:0 (0:0)

Strelac: Ben u 61, Radonjić u 77. i Adžić u 83. minutu.

Stadion: "Rajko Mitić". Sudija: Nenad Đokić. Crveni kartoni: Rodić (C. zvezda) u 90. minutu, Đurić (Čukarički) u 69. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Stojković, Le Talek, Babić (od 65. Frimpong), Rodić, Račić, Krstičić, Srnić (od 46. Adžić), Ben (od 79. Milijaš), Radonjić, Pešić.

ČUKARIČKI: Belić, Stevanović, Kopitović, Đurić, Puškarić, Bogosavac, Drinčić, Milojević (od 67. Belaković), Bojić (od 83. Vidosavljević), Ovusu, Kajević (od 83. Pejović).

Kraj.

90'. Ostaje i Zvezda sa desetoricom! Drugi žuti karton dobio je Milan Rodić.

83'. GOL! Majstorija Luke Adžića iz slobodnog udarca! Kopitović je oborio Pešić na 18 metara od gola, a Adžić je poslao loptu uz stativu u mrežu - 3:0!

77'. GOL! Nemanja Radonjić se poigrao sa bivšim klupskim drugovima i onda im zatresao mrežu za 2:0!

75'. Radonjić je ušao u šesnaesterac Čukaričkog, a kada je hteo da asistira, lopta mu je malo pobegla, pa je Kopitović izbacio u korner.

69'. Čukarički nastavlja utakmicu sa igračem manje, jer je isključen Đurić, koji je skupio dva žuta kartona.

64'. Udarac Račića sa 18 metara, visoko preko gola.

61'. GOL! Luka Adžić je stvorio stopostotnu šansu za Bena, a tamnoputi napadač je lako pogodio za 1:0 za Crvenu zvezdu!

58'. Centaršut Bogosavca po zemlji, Babić je hteo da izbaci loptu, a ona mu je preko noge prešla malo iznad prečke!

55'. NAJBOLJA šansa do sada! Ben je centrirao, Krstičić se ubacio iz drugog plana, šutirao glavom - tik pored stative!

54'. Lepa akcija Zvezde koja je završena tako što je Pešić centrirao na drugu stativu, gde je utrčavao Radonjić, ali je za malo zakasnio na loptu.

51'. Ovusu je prihvatio loptu iz dubine, ušao u kazneni prostor Zvezde, gde ga je presreo Babić i izbacio loptu u aut.

48'. Ben je probao iz slobodnog udarca sa 25 metara, nije loš bio udarac, ipak nedovoljno jak da bi savladao Belića.

starsport

Kraj prvog poluvremena.

45'. Bojić je hteo sa centra da lobuje Borjana, ali je očajno izveo udarac, pa je lopta otišla - po zemlji.

44'. Krstičić je natrčao na odbitak posle kornera i tukao visoko, visoko preko gola.

42'. Nekako i dođu crveno-beli do 20 metara od gola gostiju, ali dalje ne mogu...

34'. Kontra "brđana" preko Ovusua, lopta u sredinu polja, gde je dočekao Drinčić, šutirao - preko gola.

33'. Slobodan udarac za Zvezdu sa 30-ak metara od gola Čukaričkog, šutirao je Račić - visoko preko prečke.

27'. Prilično nezanimljiva utakmica do sada. Sve se dešava na sredini terena, gde se lome napadi oba tima.

18'. Bojić je ušao u šesnaesterac Zvezde, nameštao se na asistenciju, ali mu je Babić odneo loptu.

11'. Najbolja šansa do sada: Račić je poslao loptu po zemlji na prvu stativu, gde se ubacio Pešić, koji je sa peterca promašio ceo fudbal!

10'. Kontra Crvene zvezde, koju je završio Filip Stojković udarcem sa ivice šesnaesterca - pored gola.

9'. Borba na sredini terena u uvodnim minutima utakmice...

3'. Prva prilika za Zvezdu, probao je Rodić posle kornera, ali je njegov udarac izblokiran.

- Trener Čukaričkog Nenad Lalatović danas ima "pomoćnike" na utakmici, dvojicu sinova, koji su obučeni u dresove - Crvene zvezde.

Nastavljeni razgovori vlasti i opozicije o izbornim uslovima!

U Skupštini Srbije nešto posle 13.00 časova počeo je sastanak predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić sa predstavnicima poslaničkih grupa, političkih stranaka nacionalnih manjina i udruženja, radi konsultacija oko obrazovanja radnih grupa za unapređenje izbornog procesa i uvid, kontrolu i reviziju Jedinstvenog biračkog spiska.

26.04.2024

14:13

"U minuti žena može da izgubi od 30 do 40 odsto krvi!" Ginekolog otkriva od čega je preminula porodilja u Vranju

Više javno tužilaštvo u Vranju saopštilo je juče da je obdukcija pokazala da je uzrok smrti porodilje M. A iz okoline Preševa 17. aprila, ruptura materice sa posledičnim iskrvarenjem i da bi se u tom slučaju moglo raditi o krivičnom delu nesavesnog pružanja lekarske pomoći koje se zbog smrtne posledice može kvalifikovati kao teško delo protiv zdravlja ljudi.