30.03.2019

21:06 >> 20:48

(FOTO/VIDEO) VATROMET, FEŠTA I PREOKRET ZA POBEDU! Zvezda se mučila, ali savladala Mačvu!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u 28. kolu Superlige Srbije ekipu Mačve iz Šapca sa 2:1. Nakon velike muke i preokreta ekipa Vladana Milojevića nastavila je pobednički niz

Ekipa Vladana Milojevića imala je problema u realizaciji protiv inspirisanih gostiju. Nikako nisu uspeli da zamišljene ideje pretvore u delo, ali je on najbitnije tu - pobeda i tri boda.

(FOTO) "TO TEŠKO MOŽE DA SE SHVATI!" Sjajna koreografija "delija" na meču protiv Mačve!

Poveli su gosti u 17. minutu kada je Petar Gigić doneo veliku radost gostima. Znali su gosti da neće moći često da prete šampionu, ali su ih propisno namučili na ovom meču. Pokušavali su da kazne svaku nepažnu Zvezdine odbrane, ali su Šapčani kapitulirali u 37. minutu kada je Ričmond Boaći doneo izjednačenje.

Pobednik je rešen tek u 75. minutu kada je nakon faula nad Boaćijem u šesnaestercu gostiju sudija svirao jedaesterac, a najstrožu kaznu iskoristio El fardu Ben.

Navijači crveno-belih napravili su pravu feštu na "Marakani", a uz pobedu ona je upotpunjena.

CRVENA ZVEZDA - MAČVA 2:1

Baoći u 38. i Ben u 75. (penal) minutu za Crvenu zvezdu Gigić u 15. minutu za Mačvu

Stadion: Rajko Mitić, Sudija: Zoran Široki (Smederevo)

Crvena zvezda: Borjan – Gajić, Milunović, Babić, Rodić (od 80. Jovičić) – Jovančić - Ben, Čaušić, Marin – Joveljić (od 57. Pavkov), Boaći (od 83. Simić)
Mačva: Puletić –  Pejović, Mijailović, Ristivojević, Tošić – Ivić, Adamović, Marković - Milosavljević, Gigić, Jeremić

KRAJ MEČA!

83. minut - Poslednju promenu pravi Vladan Milojević. Veljko Simić dobija šansu umesto Boaćija. Nakon vođstva crveno-belih situacija na terenu se prilično smirila.

80. minut - Umesto Milana Rodića u igri je Branko Jovičić.

75. minut - GOOOOOOL! Vodi Crvena zvezda, siguran je Ben sa bele tačke!

74. minut - Penal za Zvezdu! Srušen je Boaćio, a sudija Široki pokazuje na belu tačku!

63. minut - Kakva šansa za Zvezdu! Boaći je šutirao, a golman gostiju izvukao loptu sa gol linije!

57. minut - Prva promena na meču, umesto Dejana Joveljića u igri je Milan Pavkov.

54. minut - Prekinuta je utakmica zbog vatrometa na severnoj tribini.

48. minut - Prva prilika u nastavku za domaće. Pokušao je El fardu Ben, ali preko gola.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

POLUVREME! Crveno-beli se sigurno nisu nadali ovakvom otporu gostiju koji su poveli protiv šampiona Srbije, ali je domaćin uzvrtio!

45. minut - Odlična prilika za Marka Marina koji je probao glavom, ali je preokret sprečio Puletić.

44. minut - Pokušava Ristivojević, ali njegov šut ide daleko preko gola.

38. minut - GOOOOOOL! Boaći! Napadač crveno-belih donosi izjednačenje!

35. minut - Pokušava Milunović, ali na mestu golman gostiju.

32. minut - Domaći imaju inicijativu, ali nikako da ugroze goste.

27. minut - Velika prilika za Zvezdu. Ričmond Boaći pokušao je glavom, ali nije morao da reaguje golman Puletić.

15. minut - GOOOOOL! Mačva vodi. Petar Gigić dovodi goste u prednost!

11. minut - Prete sada i domaći. Milan Gajić je oprobao šut, ali njegov pokušaj odlazi iznad prečke.

6. minut - Prva ozbiljnija prilika i to za Mačvu, pokušali su gosti, ali lopta ide preko gola.

1. minut - Počela je utakmica na "Marakani".

18.50 - Navijači Crvene zvezde najavili su pravi spektakl na tribinama. Spremna je koreografija, a ostaje nam da vidimo kako će sve to izgledati.

18.45 - Vladan Milojević odlučio je da ovaj meč počne sa dva napadača pa su u starnih 11 zajedno Ričmond Boaći i Dejan Joveljić.

18.40 - Prošli susret ova dva rivala odigran je u Šapcu tokom prvog dela sezone, a crveno-beli su slavili sa 2:0. Međutim, ekipa Mačve ostala je u lošem sećanju navijačima crveno-belih jer ih je prošle sezone eliminisala u četvrtfinalu Kupa Srbije.

18.35 - Na klupi Zvezde ostali su:  Zvezde ostali: Popović, Savić, Jovičić, Vulić, Simić, Vukanović i Pavkov. U gostujućem timu šansu čekaju Savić, Jovanović, Marić, Šušnjar, Marveđo, Božić i Đoković.

18.25 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču 28. kola Superlige Srbije između Crvene zvezde i Mačve iz Šapca. Šampion Srbije pokušaće da na svom terenu nastavi niz nepobedivosti i u što boljem raspoloženju dočeka početak plej-ofa. Dešavana sa "Marakane" pratite uživo na informer.rs.