A
(VIDEO) ŠPANCI STALI U RUSIJI! Kraj je kada Nemci kažu, "nula" Engleske i Brazila!
Fudbalske selekcije Rusije i Španije remizirale su rezultatom 3:3 u prijateljskom susretu u okviru priprema za Svetsko prvenstvo, a meč bez ponednika odigrali su Francuzi i Nemci 2:2
informer.rs 14. 11. 2017. 22:12
0
reuters

Vodila je "furija" 2:0 i 3:2, ali na kraju ostala bez pobede. Bio je ovo prvi remi Španaca posle serije od šest vezanih pobeda.

Španija je povela u devetom minutu golom Albe, a u 35. je Ramos iskoristio svoj prvi penal. U finišu prvog dela, Smolov je smanjio na 1:2, da bi u 51. minutu Mirančuk izjednačio na 2:2.

Ramos je samo dva minuta kasnije ponovo bio precizan sa bele tačke, ali je Smolov svojim drugim pogotkom u 70. minutu postavio konačnih 3:3.

Fudbalske reprezentacije Nemačke i Francuske remizirale su rezultatom 2:2. Francuzi su u dva navrata vodili golovima Aleksandrea Lakazeta, ali su Nemci uspeli da se vrate, a drugi gol su postigli bukvalno u poslednjoj sekundi utakmice.

Francuzi su poveli u 33. minutu kada su se praktično ušetali u gol, Marsijal je spojio Lakazeta sa loptom, a ovaj lako pogodio za 1:0. U 56. minutu Timo Verner je iskoristio asistenciju Ozila za 1:1, ali je Lakazet svojim drugim golom nakon 15 minuta ponovo doneo prednost Francuzima.

Ipak, u poslednjim trenucima meča, Mario Gece je asistirao  a Štindl pogodio  za konačnih 2:2.

U Londonu, Engleska i Brazil su odigrali bez golova, Belgija je pobedila Japan sa 1:0 pogotkom Romelua Lukakua. U 72. minutu iskoristio je asistenciju Nasera Čadlija.

Holandija je u gostima savladala Rumuniju rezultatom 3:0, a u centru pažnje je bio povratnik Rajan Babel koji je postigao pogodak za reprezenataciju posle 10 godina. Pored njega, strelci su još bili i Depaj i Luk de Jong.