18.10.2015

21:48

REMI U DERBIJU ZAČELJA Radnik ostavio "fenjer" Jagodini

Fudbaleri Jagodine i Radnika remizirali su 1:1 u poslednjem meču 14. kola Superlige

U četiri utakmice 14. kola Superlige Srbije koje su odigrane u 15 časova postignuta su svega tri gola, dok su dva pala na duelu između Jagodine i Surdulice.

Gosti iz Surdulice poveli sugolom Lazara Arsića iz penala već u sedmom minutu meča. Jagodinci  su boljom igrom u nastavku pogotkom Uroša Nikolića u petom minutu drugog dela stigli do izjednačenja.

Jagodina je sedmim remijem ostala na dnu tabele sa deset bodova, dok Radnik ima samo bod više.

U sledećem kolu Jagodina gostuje Javoru, dok Radnik dočekuje Novi Pazar.