24.01.2016

16:54

(VIDEO) SERIJA A: Šok na "Meaci" u 92. minutu, Napoli ne posustaje!

Inter je minimalac protiv Karpija ispustio u 92. minutu utakmice u meču 21. kola Serije A, Napoli sa 4:2 savladao Sampdoriju i potvrdio prvu poziciju, dok je Lacio posle preokreta savladao Kjevo sa 4:1

Naplitanci su golovima Iguaina i Insinjea vodili posle prvog dela igre sa 2:1, a posao im je olakšao u drugom delu meča Kasani koji je dobio drugi žuti karton, pa su gosti sa još dva pogotka preko Hamšika i Mertensa potvrdili trijumf.

Gosti su Inter šokirali u 92. minutu kada je bod Karpiju doneo Lasanja. Ljajić je asistirao Palasiju u 39. minutu meča a Argentinac pogodio za vođstvo "neroazura". Delovalo je da će puleni Roberta Manćinija sačuvati minimalac ali je Lazanja imao drugačiji plan, te se u sudijskoj nadoknadi pobrinuo da gosti odnosu bod sa "Meace".

Fiorentina je pobedila na svom ternu Torino sa 2:0. Nenad Tomović nije igrao u redovima ekipe iz Firence, dok je Nikola Maksimović za "bikove" odigrao ceo meč.

Lacio je od petog minuta gubio u meču sa Kjevom, ali su gosti početkom drugog poluvremena ostali sa igračem manje na terenu, što su Rimljani znali da kazne. Za šest minuta preko Kandreve i Kataldija su preokrenuli na 2:1, rezultat je povećao Kandreva drugim golom u 81. minutu meča, a konačan rezultat postavio Keita.

Biševac je odigrao ceo meč za Lacio, Đorđević prvo poluvreme, dok Basta nije ulazio u igru, dok je  Radovanović u ekipi iz Verone odigrao svih 90 minuta.