07.02.2016

19:56

(VIDEO) BUNDESLIGA: Rajković heroj Darmštada, remi Hamburga i Kelna

Fudbaleri Darmštada pobedili su Hofenhajm u gostima sa 2:0 uz sjajno izdanje srpskog internacionalca Slobodana Rajkovića

Nekadašnji defanzivac OFK Beograda bio je najbolji pojedinac utakmice pošto je prvo asistirao Suluu u 33. minutu, a onda je pet minuta pre kraja i overio trijumf svoje ekipe postigavši gol za konačnih 2:0.

Gosti su na taj način napravili veliki korak ka opstanku u ligi, pošto su sada na deobi 11. mesta na tabeli sa 24 boda. Ekipa Hofenhajma će teško do opstanka, trenutno deli poslednje mesto na tabeli sa samo 14 bodova.

U drugom duelu Bundeslige odigranom u nedelju Hamburger i Keln su odigrali nerešeno 1:1. Keln je vodio na poluvremenu golom colera u 41. minutu, a Miler je u 47. minutu postavio konačan rezultat.