19.02.2016

22:49

BUNDESLIGA: Mreže mirovale u duelu Ajntrahta i Hamburga

Meč između Ajntrahta i Hamburga u 22. kolu Bundeslige okončan je bez pobednika ali i golova - 0:0

Hamburg je u prvom poluvremenu bio bolji rival, imao i nekoliko solidnih šansi za pogodak, ali nije uspeo da zatrese mrežu. Domaćin je nešto ozbiljnije zapretio u nastavku utakmice, a Hasebe je promašio šansu za vođstvo. Zapretio je i HSV u nekoliko navrata ali sve su to bili slabi i jalovi pokušaji, pa promene rezultata nije bilo.

Što se naših internacionaonalaca tiče, Gaćinović je u igru ušao tek u 90. minutu utakmice, Medojević je igrao od 81. dok je Ignjovski meč proveo na klupi.

Gojko Kačar u ekipi Hamburga odigrao je 10 poslednjih minuta meča.