06.03.2016

17:49

(VIDEO) MESI NASTAVIO TEROR! Barselona slomila nemoćni Eibar!

Fudbaleri Barselone su 23. trijumf u sezoni upisali na gostovanju Eibaru koji je poražen rezultatom 4:0

Barselona je povela posle samo osim minuta igre pogotkom El Hadadija nakon asistencije Luisa Suareza, dok su Katalonci preko Lionela Mesija do kraja poluvremena duplirali vođstvo - 2:0.

Navijači su tokom drugih 45 minuta do novog pogotka Katalonaca čekali do 76. minuta. Ponovo je briljirao Mesi. Argentinac je ovog puta sa bele tačke povisio prednost gostiju na 3:0, a Luis Suarez je pet minuta pre kraja utakmice stavio svoj pečat na ubedljiv trijumf.

Barselona je lider Primere sa 72 boda, dok drugoplasirani Atletiko Madrid ima 61.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Valensiju u gostima sa 3:1. Atletiko sada ima osam bodova manje od prvoplasirane Barselone.

Antoan Grizman je pogodio u 24. minutu za vođstvo gostiju, a Čerišev je izjednačio na 1:1 a u 28. minutu. U nastavku je meč prelomio Fernando Tores golom u 72. minutu, dok je Karasko pet minuta pre kraja overio pobedu gostiju.