09.04.2016

17:32

(VIDEO) BUNDESLIGA: Nije svaki dan Real, Kostić nemoćan protiv Bajerna!

Minhenski Bajern je u 29. kolu Bundeslige slavio protiv Štutgarta sa 3:1, a pobede su ostvarili i Hofenhajm, Darmštad, Ingolštad i Augzburg, dok je Volfzburg igrao nerešeno protiv Majnca - 1:1

Bajern se protiv "švaba" zagrejao za revanš meč četvrtfinala Lige šampiona protiv Benfike, a pobedu Bavarcima doneli su Nidermajer autogolom, te Alaba i Kosta. Gol za Štutgart postigao je Didavi, a srpski reprezentativac Filip Kostić odigrao je ceo meč za domaći tim.

Ingolštad je iznenadio Menhengladbah, koji se bori za Ligu šampiona, i ovaj poraz im sigurno nije bio u planu. Pobedu domaćem timu doneo je Hartman u dva minuta pre kraja meča.

Derbi začelja između Verdera i Augzburga pripao je gostima (2:1), pa su gosti poslali domaćina u zonu ispadanja.

Hofenhajm je minimalnim rezultatom slavio protiv Frankfurta, dok je Darmštad sa 2:0 pobedio Hamburger.

Posle pobede nad Realom u Ligi šampiona, Volfzburg nije uspeo da pobedi jednog od glavnih rivala u borbi za evropska takmičenja.

"Vukovi" su poveli u 53. minutu preko Širlea, a konačan rezultat je postavljen samo 13 minuta kasnije. Bel je poslao dugu loptu ka Sampeiru, koji je rutinski zatresao mrežu domaćina.

BUNDESLIGA

29. kolo

Herta - Hanover    2:2 (1:1)
(Ibišević 3, Kalu 72 - Sobijeh 18, Šmidebah 58)

Štutgart - Bajern    1:3 (0:1)
(Didavi 63 - Nidermajer 31 (ag), Alaba 52, Kosta 89)
Verder - Augzburg    1:2 (1:0)
(Grilič 43 - Finbogason 53, Hong 87)
Volfsburg - Majnc    1:1 (0:0)
(Širle 53 - Sampeiro 66)

Šalke - Dortmund    15.30
Keln - Leverkuzen    17.30

Tabela: Bajern 75, Dortmund 67, Herta 49, M'Gladbah 45, Leverkuzen 45, Majnc 45, Šalke 44...

Prsti su na crvenom dugmetu! Jesmo li umalo izbegli nuklearni rat? (VIDEO)

Šta se zaista desilo 14. aprila? Odgovor Izraela na napad Irana je pomalo čudan. Navodno Iran je pokušao nuklearni napad na Izrael. Na ovu temu u "Info danu" govorio je Nikola Vrzić, glavni urednik portala RT. Uživo u program javio se pilot Stevan Ignjatović koji je detaljnije govorio o avionima koji su sposobni da nose nuklearne bombe.