07.05.2016

17:57

(VIDEO) PREMIJER LIGA: Vardi se vratio, taman na žurku, Njukasl pred ambisom!

Stadion "King Pauer" bio je ispunjen do poslednjeg mesta, jer je Lester u 37. kolu Premijer lige pred svojim navijačima pobedom nad Evertonom od 3:1 proslavio osvajanje šampionske titule

Vardi se posle dva meča pauze vratio u ekipi i to sa dva pogotka. Prvo je pogodio za vođstvo, King je u 33. minutu povećao prednost na 2:0 na poluvremenu, dok je Vardi sa penala povisio na 3:0 u drugom delu utakmice. Imao je šansu i za het-trik, ali je ovog puta promašio sa bele tačke. Everton je do kraja uspeo samo na smanji rezultat na 3:1.

AP PHOTO

Ekipa Sanderlenda je na dobrom putu ka opstanku, a u tome joj je danas svesrdno pomogao i Čelsi, koji je dva puta vodio protiv "crnih mačaka", a onda izgubio sa 3:2

Nije vredeo "plavcima" ni gol Nemanje Matića za 2:1, u drugom delu je Sanderlend za samo tri minuta potpuno preokrenuo rezultat i došao do tri zlatna boda.

Njukasl sada samo čudo može da spasi, ali mu niko nije kriv, pošto danas nije uspeo u Birmingemu da savlada davno prežaljenu Aston Vilu - 0:0.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović je u 52. minutu ušao u igru, međutim, ni on nije pomogao Njukaslu da dođe do pobede.

Sjajnu igru prikazao je Svonsi, koji je kao gost deklasirao Vest Hem u jednoj od poslednjih mečeva "čekićara" na "Bolin graund" stadionu.