Autor: informer.rs

16.09.2016

22:22

(VIDEO) BUNDESLIGA: Keln isprašio Frajburg, pa će prenoćiti na čelu tabele

U prvom meču trećeg kola Bundeslige Keln je pred svojim navijačima rutinski savladao Frajburg rezultatom 3:0

Keln nema poraz u prva tri kola Bundeslige, pored dve pobede ima jedan remi i prvi je na tabeli sa sedam bodova. Ima bod više od Bajerna, ali Bavarce tek čeka meč trećeg kola. S druge strane, Frajburg je drugi put ostao bez ijednog boda

Keln je pitanje pobednika rešio posle prvih pola sata igre i to za samo dva minuta. Modeste je pogodio u 29. minutu, a samo dva minuta kasnije navijači su proslavljali 2:0, pošto je Bitenkur iz šasnaesterca poslao sjajnu loptu pored golmana Frajburga. Do kraja poluvremena je bilo 3:0, Modeste je goste "počastio" još jednim golom.

Domaćini su se zadovoljili vođstvom od 3:0, gosti nisu uspeli ništa bitno da urade tokom drugih 45 minuta, pa nije bilo promene rezultata.

Srpski internacionalac Miloš Jojić odigrao je poslednjih 10 minuta meča, dok Filip Mladenović nije ulazio u igru.