31.10.2016

21:06

(VIDEO) LJAJIĆ REŠETA! Torino remizirao, Miha "pocrveneo", Lukić debitovao!

Fudbaleri Torina odigrali su nerešeno (2:2) protiv ekipe Udinezea, a gol koji je "bikovima" doneo bod postigao je Adem Ljajić

Torino je poveo u Udinama golom Marka Benazija u 15. minutu, ali su Siril Tero i Duvan Sapata preokrenuli rezultat golovima u razmaku od deset minuta sredinom drugog poluvremena.

Ipak, bod gostima doneo je Ljajić pogotkom u 77. minutu, kada je sjajnim udarcem savladao golmana Udinezea.

U finišu meča Siniša Mihajlović je zbog protesta dobio crveni karton, što mu drugi ove sezone. Srpski trener je na poluvremenu šansu dao i mladom reprezentativcu Srbije Saši Lukiću, koga je tokom leta doveo iz Partizana.

Torino je posle 11. kola osmi na tabeli sa 16 bodova, a Udineze je 12. sa 14 bodova.

Do pobede je došao Kaljari koji je na domaćem terenu slavio protiv Palerma sa 2:1.