Autor: Beta

19.11.2016

18:46

(VIDEO) ODBAČENI TURE HEROJ SITIJA! Jaja spasao Pepa, remi Liverpula i Sautemptona!

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima ekipu Kristal Palasa sa 2:1, dok su Sautempton i Liverpul odigrali bez golova u 12. kolu Premijer lige

Oba gola za Siti postigao je Jaja Ture u 39. i 83. minutu, a jedini strelac za Kristal Palas bio je Konor Vikham u 66. minutu.

Siti se ovom pobedom popeo na drugo mesto na tabeli Premijer lige, ima 27 bodova koliko ima i prvoplasirani Liverpul. Kristal Palas na drugoj strani ima 11 bodova i nalazi se na 16. mestu na tabeli.

Fudbaleri Liverpula nisu uspeli da upišu četvrtu pobedu u nizu, pošto su odigrali 0:0 sa Sautemptonom. Ekipa s "Enfilda" je i pored remija zadržala prvo mesto, dok je Sautempton deseti sa 14 bodova.

Iako je bilo najavljeno da će biti u timu, Dušan Tadić nije bio ni na klupi Sautemptona.

Sanderlend je na svom terenu pobedio Hal sa 3:0 u utakmici koju je obeležio nestanak struje na stadionu "Svetlosti". Utakmica je početkom drugog poluvremena bila prekinuta na desetak minuta.

Golove za pobedničku ekipu postigli su Džermejn Defo u 34. i Viktor Aničebe u 62. i 84. minutu.

Sanderlend je, posle druge pobede u šampionatu, pretposlednji na tabeli sa osam bodova, dok je Hal 18. sa dva boda više.

Everton i Svonsi su odigrali nerešeno 1:1. Svonsi je poveo pogotkom Gilfija Sigurdsona u 41. minutu, a izjednačenje i bod Evertonu doneo Šejmus Kolman minut pre kraja utakmice.

Votford je na svom terenu slavio protiv Lestera sa 2:1, dok je Bornmut, takodje u gostima, pobedio Stouk sa 1:0.

Fudbaleri Totenhema pobedili su Vest Hem sa 3:2pošto su napravili preokret golovima u 89. i 91. minutu meča.

Vest Hem je vodio 1:0 i 2:1, ali je Hari Kejn postigao golove u 89, i 92. minutu iz penala i tako doneo veliki preokret svom timu u londonskom derbiju.

PREMIJER LIGA

12. kolo

Subota:

Mančester Junajted – Arsenal 1:1 (0:0)
/Mata 68 - Žiru 89/

Kristal Palas - Mančester Siti 1:2 (0:1)

VBA - Barnli 21.00

TABELA: Liverpul 27, Mančester siti 27, Čelsi 25, Arsenal 25, Totenhem 24, Mančester junajted 19, Everton 19, Votford 18...

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.