Autor: informer.rs

04.12.2016

18:53

(VIDEO) MURINJO ĆE ZADAVITI FELAINIJA! Belgijanac ušao u igru u 85, a u 89. skrivio penal

Mančester junajted je u 89. minutu utakmice u Liverpulu ispustio pobedu protiv Evertona, koji je izjednačio sa bele tačke - 1:1

Junajtedu je ovo treći remi u nizu, pa je nakon 14. kola šesti na tabeli Premijer lige sa 21 bodom, dok je Everton osmi sa bodom manje.

"Đavoli" su prednosti došli verovatno najluđim pogotkom u Premijer ligi ove sezone. Zlatan Ibrahimović je lobovao golmana Stekelenburga, a lopta je na čudesan način završila u golu.

Od zemlje se lopta odbila o prečku, potom o stativu, pa milila po gol liniji i nekako ušla u gol. Neverovatno!

U drugom poluvremenu su jedni i drugi imali nekoliko sjajnih šansi, ali su briljirali golmani, posebno De Hea, koji je imao nekoliko odličnih intervencija.

Ipak, nije uspeo u  89. minutu. Felaini je u borbi za loptu preterao i skrivio penal, a siguran egzekutor bio je Bejns za konačnih 1:1.  Inače, Felaini je samo četiri minuta ranije ušao u igru, pošto je zamenio Mkitarijana.