10.12.2016

22:51

(VIDEO) NIJE GOTOVO DOK RAMOS NE KAŽE! Kapiten doneo Realu preokret u 92. minutu!

Fudbaleri Real Madrida savladali su Deportivo La Korunju 3:2 pogotkom Serhija Ramosa u poslednjim minutima utakmice

Bili su Madriđani  na ivici poraza, ali su uspeli da izjednače, a onda i preko neverovatnog Ramosa potpuno preokrenu na 3:2 u 92. minutu utakmice.

Real je igrao bez Kristijana Ronalda, Luke Modrića, Karima Benzeme koji su odmarali i povređenog  Gereta Bejla, pa su posle mnogo muke ipak uspeli da dobiju Deportivo iz La Korunje i  dođu do klupskog rekorda po broju utakmica bez poraza!

Ekipa Zinedina Zidana nesavladana je 34. uzastopnu utakmicu, ima 25 pobeda i devet remija. Na poluvremenu meča na Bernabeu bilo je 0:0, gosti su vodili 2:1 do 84. minuta, ali su "los blankosi" ipak uspeli da izvuku tri boda.

Morata je u 50. minutu doneo prednost Realu, ali je onda usledio preokret za samo dva minuta. Bivši igrač Madriđana Hoselu je izjednačio u 63, a dva minuta kasnije je šokirao navijače Reala koji je gubio 2:1.

Finiš je ipak pripao Realu. Dijaz je u 84. izjednačio, a Ramos je u drugom minutu nadoknade bio najviši u skoku i doneo Realu vredne bodove, i sada Madriđani imaju velikih šest bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Barselonu.

PRIMERA

15. kolo

Osasuna - Barselona 0:3 (0:0)
(Suarez 59, Mesi 72, 90+2)

Sosijedad - Valensija 3:2 (2:0)
(Vilijan Žoze 2, 24, Huanmi 90+1 - Pareho 36p, Bakali 90+3)

Las Palmas - Leganes 1:1 (1:0)
(Livaja 22 - Gerero 76)

Real Madrid - Deportivo La Korunja 3:2 (0:0)
(Morata 50, Dijaz 84, Ramos 90+2 - Hoselu 63, 65)

(Kamačo 24 - Kravec 81)

Tabela: Real 37, Barselona 31, Sevilja 27, Sosijedad 26, Atletiko Madrid 25, Viljareal 23, Atletik Bilbao 23, Las Palmas 23, Malaga 21, Eibar 21, Selta 21...

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.