11.12.2016

17:02

(VIDEO) JUVE UMIRIO "BIKOVE"! Beloti bocnuo "Staru damu", a Iguain nokautirao Mihu i Ljajića!

Fudbaleri Juventusa su u gradskom derbiju posle preokreta pobedili Torino sa 3:1 u 16. kolu Serije A

Najbolji fudbaler Torina doveo je domaćina u vođstvo golom u 16. minutu utakmice, ali radost Mihajlovića i njegovih pulena nije dugo trajala.

Naparač Juventusa Iguain je samo 12 minuta kasnije izjednačio rezultat, da bi Argentinac u finišu utakmice, u 83. minutu potpuno preokrenuo rezultat.

Pobedu "Stare dame"potvrdio je Pjanić u drugom minutu nadoknade vremena. Srpski fudbaler Adem Ljajić odigrao je ceo meč za Torino.

Juventus sada na prvom mestu ima 39 bodova, sedam više od Rome i Milana koji u ponedeljak uveče igraju međusobni duel.

Do pobede su još došli Udineze, koji je sa 3:1 na gostovanju pobedio Atalantu, dok je Kjevo, takođe kao gost slavio protiv Palerma - 2:0.

Pobednika i golova nije bilo na susretu između Bolonje i Empolija. Uroš Ćosić je igrao za Empoli od 51. minuta.