Reuters

15:29 Fudbal 0

informer.rs | 28. 01. 17.

(VIDEO) LIVERPUL IZBAČEN! Vulvsi šokirali "Enfild" i izbacili crvene iz FA kupa

Agonija Liverpula se nastavlja! Ekipa Jirgena Klopa ispala je iz FA kupa i to porazom na svom terenu od drugoligaša Vulverhemptona - 2:1

Vulvsi su napravili veliko iznenađenje, pošto ni njima ne cvetaju ruže, jer su u donjem delu tabele Čempionšipa.

Ipak, gosti su iskoristili što je Jirgen Klop na teren poslao kombinovani sastav, koji je ležerno odigrao veliki deo utakmice.

Gosti su poveli posle samo 53 sekunde igre golom Ričarda Stirmana, a Andreas Vajman je posle maestralno odigrane kontre duplirao vođstvo Vulvsa u 41. minutu.

Uzalud je Liverpul imao 71 odsto posed lopte, do gola je došao tek u 86. minutu, strelac je bio Origi.

Ovo je ekipi Jirgena Klopa četvrta uzastopna utakmica bez pobede, na dva fronta.