01.03.2017

23:23

(VIDEO) PRIMERA: Ronaldo jedva spasao Real debakla! Katai "pocrveneo"

Real Madrid se jedva spasao poraza od Las Palmasa, meč ne "Bernabeu" u 24. kolu Primere okončan je rezultatom 3:3. Real je tako prepustio prvo mesto na tabeli Barseloni

Realu je ovo drugi kiks u tri poslednja meča, dok je Las Palmas upisao prvi  remi posle četiri vezana poraza. Barsa je lider sa 57 bodova, Real ima 56, ali i utakmicu manje.

Real je poveo pogotkom Iska u osmom minutu utakmice, ali je samo dva minuta potom Tanasu vratio goste u život.

Početkom drugog poluvremena u 47. minutu Geret Bejl je dobio crveni karton i verovatno koštao Real tri boda. Samo nekoliko sekundi pošto je dobio žuti zaradio je isključenje zbog saplitanja protivničkog igrača s leđa.

Desetak minuta bilo je potrebno hrabrom Las Plamas da profitira na gluposti koju je napravio Velšanin. Prvo je u 65. Vijeira sa bele tačke preokrenuo na 2:1, a tri minuta kasnije Boateng je povećao na 3:1.

Delovalo je da je Las Palmas nadomak velike pobede, ali, pali su gosti u finišu. Ronaldo je u 86. sa bele tačke smanjio na 3:2, a četiri minuta kasnije izjednačio rezultat na 3:3 i doneo kraljevskom klubu vredan bod, s obzirom na to da je bio nadomak poraza

Alaves je sa Krstičićem i Kataijem u startnoj postavi, poražen na gostovanju Granadi rezultatom 2:1. Da sve bude gore nekadašnji igrač Zvezde je u nadoknadi vremena dobio crveni karton.

Selta je sa Radojom dva puta vodila protiv Espanjola, ali je na kraju morala da se zadovolji nerešenim rezultatom 2:2.

PRIMERA

25. kolo

Sreda

Barselona - Hihon 6:1 (3:1)
(Mesi 9, Rodrigez 11ag, Suarez 27, Pako 49, Nejmar 65, Rakitić 87 - Kastro 21)

Osasuna - Viljareal 1:4 (0:2)
(Tores 64- Sorijano 2, Soldado 27, Bore 74, 78)

Granada - Alaves 2:1 (1:0)
(Mubarak 35ag, Kuenka 53 - Kamarasa 57)

Real Madrid - Las Palmas 3:3 (1:0)
(Isko 8, Ronaldo 87pen, 89 - Tana 10, Vijera 56, Boateng 60)

Selta - Espanjol 2:2 (2:2)
(Aspas 21, Vas 30 - Moreno 28, Pijati 28)

Utorak

Sosijedad - Eibar 2:2 (1:1)
(Huanmi 14, Vela 67 penal - Eskalante 26, Leon 90+3)

Sevilja - Atletik Bilbao 21.30

Tabela:Barselona 57,  Real 56, Sevilja 52, Atletiko 45, Sosijedad 45, Viljareal 42, Eibar 39, Bilbao 38, Espanjol 36, Selta  35, Alaves 33...

Bora Solunac udario na Đilasa, Ponoša i Miloša Francuza: Teško će objasniti kako to da su uslovi u Beogradu loši, a u Srbiji dobri!

Borislav Novaković iz Narodnog pokreta Srbije, poznatiji kao Bora Solunac, rekao je da su sva tri zahteva koja je opozicija imala ispunjena i istakao da će Miloš Jovanović, Zdravko Ponoš i Dragan Đilas teško odbraniti narodu to što u Beogradu bojkotuju izbore jer kažu da ne postoje dobri izborni uslovi, dok u Srbiji izlaze na lokalne izbore.