26.04.2017

23:24

(VIDEO) REAL RASTURA BEZ RONALDA! Madriđani šesticom odgovorili Barseloni!

Real Madrid deklasirao je Deportivo la Korunju na "Rijazoru " sa 6:2 i to bez Kristijana Ronalda u timu

Poraz u "El Klasiku" (3:2) nije ostavio posledice na "los blankose, kao ni to što su Kristijano Ronaldo i Karim Benzema odmarali, dok zbog povrede nije igrao Geret Bejk, a suspenzije Serhio Romos. Real i Barselona, koja je sa 7:1 isprašila Osasunu, ponovo su izjednačeni na tabeli Primere sa 78 bodova.

Madriđani su poveli već u prvom minutu pogotkom Morate. Rodrigez je u 14. duplirao prednost, ali je Androne uspeo da smanji na 2:1. Gosti su ipak do kraja poluvremena vratili dva gola prednosti, ali tu nisu stali.

Rodrigez i Isko su u nastavku pogodili za 5:1, a samo tri minuta pošto su domaćini uspeli novim pogotkom bar malo da ublaže poraz, Kazemiro je overio ubedljiv trijumf - 6:1.