25.02.2018.
(VIDEO) GOLMANE, MENJAJ PROFESIJU! Neverovatna reakcija čuvara mreže u Belgiji printscreen
informer.rs | 23.07.2017. | 09:15

(VIDEO) GOLMANE, MENJAJ PROFESIJU! Neverovatna reakcija čuvara mreže u Belgiji

Fudbal         1

Anderleht je 13. put osvojio Superkup Belgije, trofeja su se dokopali srpski defanzivci Uroš Spajić i Ivan Obradović pošto su na svom stadionu dobili Zulte Varegem rezultatom 2:1 i to posle preokreta u drugom poluvremenu

Zulte je poveo već u 3. minutu  a najzanimljiviji detalj sa ovog susreta dogodio se početkom drugog dela. Tada je nesrećni golman Bostin u želji da sačuva loptu u terenu asistirao fudbalerima Anderlehta za 1:1 i pogorao "ljubičaste" ka trofeju. Gol za trofej Anderlehta dao je Francuz Adrijen Trebel u 59. minutu.

Uroš Spajić odigrao je svih 90 minuta, Obradović je izašao u 76, a na drugoj strani debitantske minute u Belgiji upisao je Ivan Šaponjić.