10.08.2017

22:29

SUPERLIGA, 4. KOLO: Spartak u finišu zaljuljao Javor!

Fudbaleri Spartaka i Javora odigrali su nerešeno - 1:1 u četvrtom kolu domaćeg šampionata

Javor je bio blizu pobede, pošto je od 64. minuta vodio golom makedonskog internacionalca Filipa Ivanovskog, ali su gosti došli do izjednačenja osam minuta pre kraja utakmice.

Strelac izjednačujućeg gola bio je defanzivac Subotičana Aleksandar Radovanović, koji je pogodio u 82. minutu.

Ovo je prvi remi Ivanjičana, uz dva poraza i remi i Javor je sada 12. na tabeli sa četiri boda. Sa druge strane, Spartak ima sedam bodova i nalazi se na petom mestu.

SUPERLIGA

4. kolo

Četvrtak:
Radnik Surdulica - Crvena zvezda 0:5 (0:1)

/Đurđević 7 - Stuparević 8, Duronjić 38, Ješić 88/

TABELA: C. zvezda 12, Vojvodina 12, Voždovac 10, Partizan 9, Spartak 7, Mačva 6, Radnički 6, Čukarički 6...

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.