Autor: informer.rs

20.08.2017

23:01

(VIDEO) SERIJA A: Ljajić se golom zahvalio Muslinu, trojke Intera i Milana!

Fudbaleri Intera i Milana novu sezonu Serije A počeli ubedljivim pobedama, a Adem Ljajić je povratak u reprezentaciju Srbije proslavio golom

Potpuno renovinarni Milan je slavio na gostovanju Krotoneu 3:0. Golove za "rosonere" postigli su Kesi, Kutrone i Suso.

Inter je istim rezultatom pobedio Fiorentinu. Dvostruki strelac bio je Mauro Ikardi, a tačku na trijumf je stavio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Torino je na gostovanju odigrao nerešeno protiv Bolonje - 1:1, a strelac gola za ekipu Siniše Mihajlovića bio je Adem Ljajić.

Lacio je podbacio pošto je protiv novajlije Spala odigrao bez golova. Sergej Milinković Savić odigrao je ceo meč za nebesko-plave, a Dušan Basta je igrao do 67. minuta.

Golova nije bilo ni na utakmici Sasuolo - Đenova, a Darko Lazović je odigrao svih 90 minuta za "grifone".

Kjevo je slavio na gostovanju Udinezeu - 2:1, a Sampdorija je istim rezultatom pobedila Benevento.

(VIDEO) MAJSTORIJA KOLAROVA! Srbin iskopirao Ronaldinja i doneo pobedu Romi na debiju!