27.08.2017

23:10

(VIDEO) SRBI REŠETALI U SERIJI A: Sergej doneo pobedu Laciju, Ljajić strelac za Torino!

Fudbaleri Milana, Napolija, Sampdorije, Lacija i Spala ostvarili su pobede u drugom kolu italijanske Serije A

Milan je na svom terenu sa 2:1 pobedio Kaljari, a strelci za pobednički tim bili su Patrik Kurtone u 10. minutu i Suso u 70, dok je jedini gol za goste postigao Žoao Pedro u 56.

Sampdorija je takodje sa 2:1 pobedila Fjorentinu, dok je istim rezultatom Lacio na gostovanju bio bolji od Kjeva.

Strelac pobedonosnog gola za Lacio na gostovanju bio je srpski internacionalac Sergej Milinković-Savić u 89. minutu. Prethodno je Rimljane do prednosti doveo Čiro Imobile u 16. minutu, da bi izjednačenje Kjevu doneo Manuel Pučjareli.

Novajlija u Seriji, Spal, u samom finišu utakmice došao je do pobede od 3:2 protv Udinezea, dok su Krotone i Verona igrali nerešeno bez golova.

Torino je sa 3:0 pobedio Sasuolo, a strelac drugog gola za "bikove" bio je Adem Ljajić u 84. minutu.

Napoli je pogocima Pjotra Zjelinskog u 56, Drisa Mertensa u 61. i Marka Roga u 87. minutu savladao Atalantu posle preokreta. Gol za Atalantu postigao je Brajan Kristante u 16. minutu.