Autor: informer.rs

10.09.2017

22:50

(VIDEO) PRIMERA: Šest golova u La Korunji, Sosijeda prati Barsu, Bilbao lagano!

Fudbaleri Atletika iz Bilbaa pobedili su na svom terenu Đironu sa 2:0, u utakmici trećeg kola španske lige i ostvarili drugu pobedu

Atletik je poveo golom Ikera Munijaina u 25. minutu, a pobedu je obezbedio Aric Aduric u 53. minutu.

Ekipa Real Sosijedada pobedila je u gostima ekipu Deportiva sa 4:2. Prednost gostima doneo je Huanmi u trećem minutu, a već minut kasnije bilo je 2:0 pošto se u strelce upisao i Iljaramendi.

Deportivo je u 27. minutu smanjio na 1:2 preko Adrijana, a u 50. minutu je stigao i do izjednačenja pogotkom Florina Andonea.

Pobedu Sosijedadu su u finišu meča doneli Dijego Ljorente golom u 83. i Iljaramendi u 86. minutu.

VIljareal je u poslednjem nedeljnom meču pobedili Betis sa 3:1. Golove za "žutu podmornicu" postigli su Baka, Kastiljeho i Unal, dok je počasni pogodak za goste delo Leona.