17.10.2017

22:39

(VIDEO) PLJUŠTALI GOLOVI U LŠ! Siti dobio Napoli, remi u Madridu, "sedmica" Liverpula!

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Napoli sa 2:1, Real i Totenhem su odigrali nerešeno - 1:1, dok je Liverpul slavio u Mariboru sa ubedljivih 7:0

Dva derbija su igrana ove večeri, jedan u Mančesteru, drugi u Madridu.

Siti je pobedio Napoli sa 2:1, iako se činilo da će "građani" do vrha napuniti mrežu gostiju, nakon golova Sterlinga u devetom i Gabrijela Žezusa u 13.

Ipak, Napolitanci su se "stabilisali", i do kraja poluvremena mogli da izjendače preko Mertensa, ali Belgijanac nije iskoristio penal.

U drugom poluvremenu je Dijavara bio precizan sa bele tačke, ali Italijani od toga više nisu mogli.

U drugoj utakmici grupe F Šahtjor je sa 2:1 slavio na gostovanju Fejenordu.

U Madridu su se u grupi H sastali Real i Totenhem, a utakmica je završena bez pobednika - 1:1.

Gosti su poveli autogolom Rafaela Varana u 28. minutu, da bi Kristijano Ronaldo u 43. minutu sa bele tačke izjendačio.

U nastavku je bilo prilika na obe strane, a briljirali su golmani Kejlor Navas i Ugo Loris.

Reuters

Drugi meč ove grupe foneo je veliko iznenađenje jer je APOEL odigrao nerešeno protiv Dortmunda - 1:1. Kiprani su čak i poveli, ali je Borusija izjendačila. Ipak, ovaj bod je slaba vajda za "milionere", koji gotovo da su izgubili svaku priliku da se bore za prolaz u narednu fazu Lige šampiona.

Liverpul jeu grupi E na gostovanju Mariboru bio nemilosrdan - 7:0. Po dva gola postigli su Firmino i Salah, a strelci su još bili Okslejd-Čemberlejn, Kutinjo i Arnold.

Iznenađenje predstavlja i ubedljiva pobeda moskovskog Spartaka nad Seviljom - 5:1.

U grupi G je Bešiktaš slavio na gostovanju Monaku sa 2:1, a svih 90 minuta za goste je odigrao Duško Tošić.

Lajpcig je upisao prvu pobedu u Ligi šampiona pošto je bio bolji od Porta sa 3:2.

Reuters

LIGA ŠAMPIONA

3. kolo

Grupa E

Maribor - Liverpul 0:7 (0:4)
/Firmino 4, 49 Kutinjo 13, Salah 20, 40, Okslejd-Čemberlejn 86, Aleksander-Arnold 90/

TOK MEČEVA

- 90'. Pukla je petarda u Moskvi! Spartak je ponizio Sevilju - 5:1, a strelac je Proms, koji je postigao svoj drugi gol.

- 90'. Gde je šest, tu je i sedam! Aleksander Arnold je postigao sedmi gol za Liverpul u Mariboru - 7:0!

- 86'. GOL! Liverpul je ubo "šesticu" u Mariboru! Aleks Okslend Čemberlejn je pogodio mrežu domaćina.

- 74': Luis Adrijano je postigao četvrti pogodak za Spartak protiv Sevilje.

- 73': GOL! Napoli se vraća u meč! Dijavara je sa bele tačke smanjio na 2:1.

- 67'. Izjednačenje u Nikoziji! Dortmund je ekspresno uzvratio, strelac je Sokratis.

- 67'. GOL! Spartak izgleda rešava pitanje pobednika. Moskovljani vode 3:1, gol je postigao Glušakov.

- 62'. GOL! Iznenađenje u najavi! APOEL je poveo protiv Dortmunda, a strelac ja Kiprane je Pote.

- 58'. Drugi put je poveo Spartak, a strelac za Moskovljane protiv Sevilje je Meljgareho.

- 54'. GOL! Šahtjor je poveo protiv Fejenorda sa 2:1, a ponovo je Bernard postigao gol za Ukrajince.

- 55'. GOL! Bešiktaš vodi protiv Monaka sa 2:1, a strelac za goste je Rajan Babel.

- 55'. Pukla je petarda u Mariboru! Prvi gol u drugom poluvremenu postigao je Liverpul za ubedljivih 5:0. Drugi gol Firmina.

- 54'. Šta je "skinuo" Loris!? Benzema je sa tri metra glavom šutirao, a Loris nogom odbranio!

- 44'. Brzo je Porto odgovorio i smanjio na 3:2, a strelac za "zmajeve" bio je Marćano.

- 43'. GOL! Real je izjednačio protiv Totenhema, a Kristijano Ronaldo je bio precizan sa "kreča". prethodno je Orije faulirao Krosa u kaznenom prostoru.

- 41'. Lajpcig je na dobrom putu da upiše prvu pobedu u Ligi šampiona. Golom Agustina, Nemci protiv Porta vode 3:1.

- 40'. Liverpul vodi 4:0 protiv Maribora, drugi gol postigao je Salah.

- 38'. Mogao je Napoli do izjednačenja, ali Mertens nije iskoristio jedanaesterac.

- 38'. Lajpcig je ponovo poveo protiv Porta, ovoga puta je strelac Forsberg - 2:1.

- 34'. Ekspresno je Bešiktaš došao do izjednačenja u Monaku. Strelac za šampiona Turske je Tosun.

- 31'. Sevilja je u Moskvi izjednačila protiv Spartaka, a strelac je Kjaer.

- 30'. GOL! Monako je poveo protiv Bešiktaša, a pogodak za "kneževe" postigao je Radamel Falkao.

- 28'. GOL! Totenhem vodi u Madridu! "pevci" su do vođstva došli autogolom Rafaela varana, koji je posle centaršuta Orijea zatresao sopstvenu mrežu.

- 24'. GOL! Šahtjor je izjednačio protiv Lajpciga, a gol za goste postigao je Bernard - 1:1.

- 20'. Liverpul nema milosti! Tim Jirgena Klopa već vodi 3:0, a sada je mrežu Slovenaca zatresao Salah.

- 18'. Porto je izjednačio protiv Lajpciga, a strelac je Abubakar - 1:1.

- 18'. GOL! Proms je strelac za Spartak, koji je poveo protiv Sevilje!

- 13': Mašinerija iz Mančestera melje! Već je 2:0 za Siti protiv Napolija a strelac za ekipu Pepa Gvardiole je Gabrijel Žezus.

- 13'. GOL! Liverpul polako ali sigurno rešava pitanje pobednika! Kutinjo je duplirao vođstvo Engleza protiv Maribora.

- 10'. GOL! Mančester siti je poveo protiv Napoli, a strelac za "građane" je Rahim Sterling.

- 8'. GOL! Poveo je i Lajpcig protiv Porta. Strelac za vicešampiona Nemačke je Vili Orban.

- 7'. GOL! Fejenord je poveo protiv Šahtjora a strelac je Berguis.

- 4'. Stativa! Zamalo gol Reala, Kristijano Ronaldo je pogodio stativu, a lopta se odbila do Benzeme, koji je promašio prazan gol.

- 4'. GOL! Prvi pogodak na večerašnjim mečevima postignut je u Mariboru gde je Liverpul poveo golom Firmina.

- Od srpskih igrača, na terenu će btiti jedino Duško Tošić, koji sa Bešiktašom gostuje Monaku.

Bora Solunac udario na Đilasa, Ponoša i Miloša Francuza: Teško će objasniti kako to da su uslovi u Beogradu loši, a u Srbiji dobri!

Borislav Novaković iz Narodnog pokreta Srbije, poznatiji kao Bora Solunac, rekao je da su sva tri zahteva koja je opozicija imala ispunjena i istakao da će Miloš Jovanović, Zdravko Ponoš i Dragan Đilas teško odbraniti narodu to što u Beogradu bojkotuju izbore jer kažu da ne postoje dobri izborni uslovi, dok u Srbiji izlaze na lokalne izbore.