21.10.2017

22:38

(VIDEO) PRIMERA: Bruka na "Nou Kampu", Barsa kao Zvezda iz gol-auta do pogotka!

Upisala je Barselona novu pobedu u Primeri, savladala je slabašnu Malagu u 9. kolu, ali je meč obeležen velikom sudijskom greškom, kojom je Kataloncima otvoren put do pobede (2:0)

Povela je Barselona već u 2. minutu golom Delofeua, ali mu je prethodila asistencija Dinja iz debelog gol-auta!

Scena je podsetila na situaciju sa beogradskog večitog derbija, kada je na takav način Zvezda pogodila mrežu Partizana.

Pobedu Barselone potvrdio je Inijesta u 56. minutu, a to je njegov prvi prvenstveni gol još od novembra 2015. godine!

Brijanje na suvo na "Mestalji"! Valensija je nastavila sa sjajnim igrama u novoj sezoni, a večeras je do nogu potukla Sevilju i zabetonirala se na drugom mestu tabele i posle 9. kola - 4:0.

Valensija je upisala šestu pobedu u devet kola, a još nema nijedan poraz. Ali je zato sa 25 postignutih golova rame uz rame sa Barselonom po kvalitetu napadačke linije.

"Slepi miševi" su dominirali terenom u derbiju kola, Sevilja im nije mogla ništa. Kada je Gonkalo Guedeš prelepim golom doveo Valensiju u vođstvo, delovalo je da je sve već rešeno, koliko je domaćin bio dominantan.

Isti igrač je minut pre kraja stavio tačku na meč pogotkom iz kontranapada.