22.10.2017

19:03

(VIDEO) TOTENHEM IŠAMARAO "REDSE"! Hari Kejn posramio Liverpul u Londonu!

Fudbaleri Totenhema predvođeni Kejnom deklasirali su Liverpul u Londonu sa 4:1 u devetom kolu Premijer lige

Sparsima je ovo četvrti trijumf u nizu u Premijer ligi, dok su "redsi" u ozbiljnoj krizi, poraženi su posle dva remija.

Čak četiri pogotka videli smo tokom prvih 45 minuta utakmice. Poveo je Totenhem 2:0 za osam minuta igre. U četvrtom je Hari Kejn načeo "redse" a vođstvo je u 12. duplirao Son.

Ipak desetak minuta kasnije Liverpul je smanjio na 2:1 golom Salaha nakon asistencije Hendersona, ali su puleni Jirgena Klopa na kraju prvog dela bili u minusu dva gola, pošto je Dele Ali u trećem minutu sudijske nadoknade doneo domaćinu vođstvo od 3:1.

Goste je definitivno dotukao Hari Kejn vrlo brzo nakon povratka sa odmora. Sjajni napadač Totenhema u 56. minutu povećao je prednost na 4:1

PREMIJER LIGA

9. kolo

Everton - Arsenal 2:5 (1:1)
(Runi 12, Niase 90+3 - Monreal 40, Ozil 53, Lakazet 74, Remzi 90, Sančez 90+3)

Totenhem - Liverpul 4:1 (3:1)
(Kejn 4, 56, Ali 45+3, Son 12 - Salah 24)

Hadersfild - Mančester junajted  2:1 (2:0)
(Moj 28, Depautr 33 - Rašford 78)

Mančester Siti - Barnli  3:0 (1:0)
(Aguero 30p, Otamendi 73, Sane 75)

Njukasl - Kristal Palas  1:0 (0:0)
(Merino 86)

Stouk - Bornmut  1:2 (0:2)
(Biram Dijuf 63 - Šurman 16, Stanislas 18p)

Svonsi - Lester  1:2 (0:1)
(Moson 56 - Fernandez 25ag, Okazaki 49)

Čelsi - Votford 4:2 (1:1)
(Pedro 12, Batšuai 71, 90+5 Aspilikueta 87 - Dakur 45+2, Pereira 50 )

Sautempton - VBA 1:0 (0:0)
(Bufal 85)

Vest Hem - Brajton 0:3 (0:2)
(Marej 10, 75, Iskijerdo 45+2)

printscreen

Petković iz Brisela: Priština donosi političke odluke koje imaju za cilj proterivanje Srba sa KiM! Naš predlog ocenjen kao konstruktivan!

U Briselu, u okviru dijaloga Beograda i Prištine, završen je sastanak delegacije Beograda predvođene direktorom Kancelarije za KiM Petrom Petkovićem, u kojoj su i finansijski eksperti, sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom i njegovim timom. Očekuje se da je glavna tema današnjih sastanaka u Briselu bila odluka takozvane centralne banke Kosova da zabrani upotrebu dinara na KiM.