22:41

BUNDESLIGA: Majnc dao dva gola, nije pobedio!

Majnc i Frankfurt su podelili bodove u okviru 10. kola Bundeslige - 1:1

Domaćini su postigli oba pogotka na meču, a nisu pobedili.

Autogolom Bela gosti su poveli sa 1:0 nakon 37. minuta igre. Ipak, domaćin je uspeo da se iskupi navijačima u drugom poluvremenu. Majnc je do izjednačenja došao 20-ak minuta pre kraja utakmice.

Serdar je naleteo na jednu loptu koja je ubačena sa strane, pucao sa oko sedam metara a golman je bio nemoćan.

Od srpskih fudbalera danas je igrao Mijat Gaćinović, odigrao je 85 minuta, Luka Jović i Slobodan Medojević nisu ulazili u igru.

Nakon 10 odigranih utakmica Ajntraht ima 15 bodova i nalazi se na 7. mestu, dok je Majnc na poziciji broj 11 sa 11 bodova.