Autor: Beta

05.11.2017

22:36

(VIDEO) PRIMERA: Real lako sa Las Palmasom, Asensio pocepao mrežu!

Ekipa Real Madrida upisala je laku pobedu nad Las Palmasom u 11. kolu Primere - 3:0

Gosti su se držali do 41. minuta, kada je Kazemiro pogodio za vođstvo Reala. Najlepši trenutak večeri dogodio se u 56. minutu, kada je Marko Asensio natrčao na odbijenu loptu i sa 20 metara poslao projektil koji je gotovo pocepaio mrežu Las Palmasa.

Viljareal je protiv poslednjeplasirane Malage (2:0) uspeo da se vrati na pobednički kolosek, a golove je postigao Nikola Sansone u 68. i 76. minutu.

Real Sosijedad je pred svojim navijačima nadigrao Eibar, a pitanje pobednika rešeno je već na početku drugog poluvremena. Prvo je Žoze Vilijan u 12. pogodio za 1:0, da bi Adnan Januzaj u 28. duplirao prednost domaćina.

Početkom drugog poluvremena, odnosno u 46. minutu Mikel Ojarzabal je povisio na 3:0, da bi jedini gol za Eibar u 72. postigao Džoun Džordan.

Nešto ranije danas Selta je sa 3:1 slavila protiv Atletik Bilbaa, dok je Đirona sa 2:1 na gostovanju pobedila Levante.