26.11.2017

17:01

(VIDEO) TADIĆ PLESAO, "SVECI" POBEDILI! Gol Srbina posle 3 meseca, Everton razbijen!

Fudbaleri Sautemptona pobedili su Everton sa 4:1 u 13. kolu Premijer lige, a jedan od najboljih igrača u timu "svetaca" bio je Dušan Tadić

Srpski reprezentativac je golom u 18. minutu načeo "karamele", a to je prvi pogodak Tadića u Premijer ligi još od avgusta.

Gosti su izjednačili u finišu prvog dela igre preko Gilfija Sigurdsona, ali su domaći u nastavku ipak došli do pobede.

Čarli Ostin je postigao dva pogotka, a asistent kod drugog bio je Tadić. tačku na pobedu Sautemptona stavio je Stiven Dejvis u 87. minutu.

Do pobede je došao i Arsenal na gostovanju Barnlij - 1:0. "Tobdžije" su do pobede došle iz penala u 93. minutu, a siguran sa bele tačke bio je Aleksis Sančez.

PREMIJER LIGA

13. kolo

Sautempton - Everton 4:1 (1:1)(Tadić 18, Ostin 52, 58, Dejvis 87 - Sigurdson 45)

Barnli - Arsenal 0:1 (0:0)(Sančez 90+3)