Autor: inforemer

10.12.2017

17:23

(VIDEO) PREMIJER LIGA: Lovren pokopao Liverpul protiv ljutog rivala!

Dejan Lovren je ponovo koštao Liverpul pobede u gradskom derbiju, pošto je Everton sa penala u 76. minutu poravnao rezultat na 1:1

Hrvatski štoper je napravio glupost u 76. minutu. On je u jednom duelu sa Kalvertom-Luinom gurnuo rukom napadača, ovaj  pao, a sudija pokazao na "belu tačku". Everton je tako došao do izjednačenja preko Vejna Runija, mada pre toga nije čestito pripretio redsima.

Liverpul je poveo kada je Mohamed Salah postigao gol u 42. minutu a bio je ovo njegov 13. gol u ovoj sezoni Premijer lige.

U nastavkuje Liverpul  opsedao gol Evertona,  sjajni Salah je mogao da duplira prednost, ali je glavom poslao loptu tik pored stative. Imao je Liverpul još nekoliko šansi za gol, a onda je u 76. usledio šok, penal za "karamele", gol Runija i konačnih 1:1.