10.12.2017

20:19

(VIDEO) PRIMERA: Atletiku jedan dovoljan, Bilbao slavio u gostima posle tri meseca!

Atletiko Madrid je golom Saula Njigesa savladao Betis na gostovanju 1:0 i tako ostao u ozbiljnoj konkurenciji za titulu

"Jorgandžije" su uz Barselonu jedini neporaženi tim u Španiji, a pošto su eliminisani iz Lige šampiona sada će im fokus biti Primera.

Madriđani su ovom pobedom zadržali treće mesto i sada imaju 33 boda, tri manje od lidera Barselone, koja gostuje Viljarealu, dok je Betis 11. sa 18 bodova.

Fudbaleri Malage pobedili su u gostima Real Sosijedad sa 2:0. Borha Baston je doveo Malagu u vođstvo u 23. minutu golom iz jedanaesterca, a isti igrač je imao šansu da se još jednom upiše u strelce, ali drugi penal na meču nije iskoristio u 58. minutu.
Njegov drugi udarac sa bele tačke odbranio je golman domaće ekipe, ali je na odbijenu loptu naleteo Čori Kastro i poslao je u mrežu.

Sosijedadu je ovo bio drugi vezani poraz, a četvrta utakmica bez pobede u Primeri.

Atletik Bilbao je pobedio Levante sa 2:1 i to mu je prva pobeda u gostima još od kraja avgusta posle šest mečeva.

Adiriz je sa 'kreča' doveo goste u prednost,a domaćin je poravnao u 73. minutu kada je Laport postigao autogol. Ipak, šest minuta kasnije štoper Levantea Postigo se revanširao štoperu Bilbaoa istom merom i zatresao svoju mrežu za konačnih 2:1.

Levante - Bilbao 1:2 (0:1)
(Laporte 73ag  - Adzric 5, Postigo 79ag )

Viljareal - Barselona 20.45

Hetafe - Eibar  0:0

Real Madrid - Sevilja  5:0 (5:0)
(Naćo 3, Ronaldo 23, 31p, Kros 38, Hakimi 42)

Printsceen

Tragičan kraj srpskog specijalca! Nastradali podoficir iza sebe ostavio suprugu i troje dece!
UDARNO SAOPŠTENJE

Ronioci 72. brigade za specijalne operacije zajedno sa pripadnicima ronilačke jedinice Žandarmerije i pripadnicima Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova pronašli su jutros beživotno telo zastavnika Mijodraga Toškovića koji je prilikom jučerašnje realizacije redovnih vežbovnih aktivnosti desantiranja iz helikoptera na vodenu površinu nestao u kanalu Dunav-Tisa-Dunav.