10.12.2017

22:38

(VIDEO) BARSA PRORADILA TEK SA IGRAČEM VIŠE! Suarez i Mesi potopili "žutu podmornicu"!

Barselona je slomila otpor Viljareala u drugom delu utakmice i golovima Luisa Suareza i Lionela Mesija trijumfovala sa 2:0

Barsa je lider Primere sa 39 bodova, pet manje ima Valensija, a 33 Atletiko Madrid, dok za Kataloncima Real kaska osam bodova.

Pošteno su se Katalonci ispomašivali tokom prvih 45 minuta igre. Prvo je posle pet minuta meča Pike pogodio prečku, pa je Asenjo odbranio šut Mesiju sa oko 25 metara. Argentinac je i u finišu polovremena mogao da obraduje navijače Barse, ali je posle solo prodora poslao loptu pored gola. S druge strane Sorijano je bio najveća pretnja po gol Katalonaca, ali je Ter Štegen bio siguran na golu gostiju.

Nakon što je "žuta podmornica" u 60. minutu ostala sa igračem manje, Kataloncima nije bilo teško da probiju bedem.

Suarez je u 72. načeo domaćine, a u 83. minutu pobedu Barselone potvrdio Mesi - 2:0.

Antonio Rukavina je u ekipi Viljareala odigrao poslednjih 30 minuta utakmice.