(VIDEO) MIHA POKORIO "OLIMPIKO"! Torino bez Ljajića srušio Sergejev Lacio! APphoto
Informer | 11.12.2017. | 23:06

(VIDEO) MIHA POKORIO "OLIMPIKO"! Torino bez Ljajića srušio Sergejev Lacio!

Fudbal         0

Fudbaleri Torina su u utakmici 16. kola Serije A napravili iznenađenje i kao gosti pobedili Lacio sa 3:1

Ekipi našeg trenera Siniše Mihajlovića posao je bio olakšan jer je Ćiro Imobile u nadoknadi prvog poluvremena dobio crveni karton, pa su Rimljani celo drugo poluvreme igrali sa igračem manje.

"Bikovi" su brojčanu nadmoć iskoristili već u 54. minutu, kada je Alehandro Berenger doneo vođstvo gostima.

Tomas Rinkon je duplirao prednost Torina u 64. minutu, da bi onda gol nade za Lacio pet minuta kasnije postigao Luis Alberto.

Ipak, sve dileme je otklonio Simone Edera u 73. minutu.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić je odigrao ceo meč za Lacio, dok je Dušan Basta igrao od 55. minuta.

Na drugoj strani, u ekipi Torina nije bilo Adema Ljajića.