Autor: infromer

17.12.2017

18:18

(VIDEO) LUDNICA I OSAM GOLOVA U HANOVERU! Prštali preokreti, na kraju - remi!

Fudbaleri Bajer Leverkuzena i Hanovera igrali su nerešeno 4:4 u prvoj nedeljnoj utakmici 17. kola nemačke Bundeslige

Meč između Hanovera i Bajera doneo je mnogo uzbuđenja i preokreta, ali na kraju nije bilo pobednika.

Bajer je poveo golom Julijana Branta u 11. minutu, da bi Hanover preokrenuo pogocima Ilasa Bebue u 12. i Niklasa Fulkruga u 20. iz jedanaesterca.

Gosti su pet minuta kasnije stigli do izjednačenja Admira Mehmedija, ali je Hanover na poluvreme uspeo da ode s golom prednosti, nakon što je gol postigao Feliks Klaus u 45. minutu na asistenciju Fulkruga.

Bajer je u drugom poluvremenu uspeo da dodje do preokreta golovima Leona Bejlija u 47. i 67. minutu, da bi Hanover preko Julijana Korba u 83. došao do izjednačenja i na kraju do bitnog boda.

Bajer Leverkuzen zauzima četvrto mesto na tabeli Bundeslige sa 28 bodova, dok je Hanover 10. sa 23.

Bundesliga

17. kolo

Hanover - Bajer Leverkuzen 4:4 (3:2)/Bebu 12, Fulkrug 20, Klaus 45, Korb 83 - Brandt 11, Mehmedi 25, Bejli 47, 67/

RB Lajpcig - Herta 2:3 (0:2)(Orban 68, Halstenberg 90 - Zelke 5, 51, Kalu 31)

Augzburg - Frajburg 3:3 (1:1)/Finbogason 2, 90+1, 90+3 - Gunter 20, Petersen 48, 66/

Ajntraht Frankfurt - Šalke 2:2 (1:0)/Jović 1, Aler 66 - Embolo 82, Naldo 90+5/

Keln - Volfsburg 1:0 (0:0)/Klemens 67/

Štutgart - Bajern 0:1 (0:0)/Miler 79/

Verder Bremen - Majnc 2:2 (2:0)/Bragfrede 2, Belfodil 17 - Kvaison 70, Fraj 90+4/

Borusija Dortmund - Hofenhajm 2:1 (0:1)/Obamejang 60 pen, Pulišić 89 - Ut 20/

Borusija Menhengladbah - HSV 3:1 (1:0)/Azar 9, Rafael 74, 79 - Han 53/

TABELA: Bajern 41, Šalke 30, Dortmund 28, Leverkuzen 28, Lajpcig 28, Menhengladbah 28...

Nastavljeni razgovori vlasti i opozicije o izbornim uslovima!

U Skupštini Srbije nešto posle 13.00 časova počeo je sastanak predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić sa predstavnicima poslaničkih grupa, političkih stranaka nacionalnih manjina i udruženja, radi konsultacija oko obrazovanja radnih grupa za unapređenje izbornog procesa i uvid, kontrolu i reviziju Jedinstvenog biračkog spiska.