26.12.2017

19:31

JOKANOVA ŽURKA U KARDIFU! Fulam iznenadio favorita za ulazak u Premijer ligu!

Fudbaleri Fulama su u 24. kolu Čempionšipa na gostovanju pobedili Kardif sa 4:2

Ekipa našeg Slaviše Jokanovića iznenadila je ekipu koja se bori za direktan plasman u Premijer ligu. Gosti su posle prvog poluvremena vodili 1:0 golom Toma Rima.

Ajte je u 58. minutu duplirao prednost Fulama, da bi potom Zohora smanjio na 2:1.

Najbolji fudbaler gostiju Rajan Sesenjon je vratio dva gola prednosti Fulamu, da bi u nadoknadi bila viđena još dva gola.

Najpre je Paterson doneo nadu Kardifu, ali je potom Johansen u šestom minutu nadoknade stavio tačku na utakmicu.

Kardif je na trećem mestu sa 47 bodova, koliko ima i drugoplasirani Bristol, dok je Fulam na 11. mestu sa 35 bodova.