27.12.2017

22:35

(VIDEO) GAZI PEPEOV SITI! Sterling očerupao "svrake"!

Mančester siti savladao je Njukasl rezultatom 1:0 u 20. kolu Premijer lige

Mogli su "građani" i do mnogo ubedljivije pobede, ali su se pošteno ispromašivali Aguero, De Brujne i Sterling. Siti je za 90 minuta imao 21 šut, šest u okvir gola, dok je domaćin samo u dva navrata ozbiljnije pripretio Edersonu.

Siti je do 18. pobede u nizu u Premijer ligi došao pogotkom Rahima Sterlinga u 31. minutu utakmice i to nakon centaršuta De Brujnea.

Aguero je samo minut ranije poslao loptu tik pored gola, pa mu je golman Eliot zaustavio jedan šut, a domaćin je imao mnogo sreće i nakon nekoliko De Brujneovih prilika.

Aguero i Sterling pravili su probleme "svrakama" i tokom drugih 45 minuta utakmice. Kada bi golman i odbrana Njukasla zakazali, imali bi domaćin sreće, jer napadače Sitija večeras baš nije hteo gol. Uspeo je Aguero ipak da zatrese mrežu ali je gol poništen zbog ofsajda pa nije bilo promene rezultata.

Aleksandra Mitrovića nije bilo ni na klupi zbog povrede.

PREMIJER LIGA

20. kolo

Sreda
Njukasl - Mančester siti 0:1 (0:1)(Sterling 31)

Utorak
Totenhem - Sautempton 5:2 (2:0)(Kejn 22, 39, 67, Ali 49, Son 51 - Bufal 64, Tadić 82)

Bornmut - Vest Hem 3:3 (1:1)(Gosling 29, Ake 57, Vilson 90+1 - Kolins 7, Arnautović 82, 89)

Čelsi - Brajton 2:0 (0:0)(Morata 46, Alonso 60)

Hadersfild - Stouk siti 1:1 (1:0)(Ins 10 - Sobi 60)

Mančester junajted - Barnli 2:2 (0:2)(Lingard 53, 90+2 - Barns 3, Defur 36)

Votford - Lester siti 2:1 (1:1)(Mola 45, Dukur 65 - Mahrez 37)

Vest Bromič Albion - Everton 0:0 (0:0)

Liverpul - Svonsi siti  5:0 (1:0)(Kutinjo 6, Firmino 52, 66, Arnold 65, Okslejd-Ćemberlejn 83)