(VIDEO) PRIMERA: Maksimović igrao u pobedi Valensije, minimalac Atletika! Reuters
Informer | 13.01.2018. | 22:58

(VIDEO) PRIMERA: Maksimović igrao u pobedi Valensije, minimalac Atletika!

Fudbal         0

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Eibar u gostima sa 1:0, dok je Valensija bila bolja od Deportiva (2:1) u 19. kolu Primere

Jedini gol na utakmici postigao je napadač "jorgandžija" Kevin Gameiro u 27. minutu i ispostavilo se da je to bio konačan rezultat.

Atletiko Madrid je prvi pratilac lidera Barselone i ima 42 boda, šest manje od Katalonaca, koji imaju i utakmicu manje, dok su iza Valensija sa 40 i Real sa 32.

Valensija je vodila golovima Gonzala Guedeša u 37. i Rodriga u 64. minutu, a rezultat je u 88. smanjio Florin Andone.

Reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović igrao je celu utakmicu za Valensiju, za koju je debitovao francuski fudbaler Frensis Kokelan koji je nedavno došao iz Arsenala.