Autor: Informer

20.01.2018

21:02

(VIDEO) AGUERO, AGUERO, AGUERO! Argentinac het-trikom počistio Njukasl!

Mančester siti je na svom terenu opravdali ulogu favorita protiv Njukasla i slavi0 rezultatom 3:1

Junak lidera Premijer lige bio je Serhio Aguero, strelac sva tri gola za svoju ekipu.

Argentinac je doveo Siti u vođstvo u 34. minutu nakon centaršuta De Brujnea samo je okrznuo loptu glavom i poslao je u mrežu. Siti je duplirao prednost u 63. minutu meča, i to sa penala. Sterling je oboren u protivničkom šesnaestercu, a Aguero preciznim udarcem drugi put matirao Darloua.

Njukasl se vratio u meč četiri minuta kasnije, Marfi je smanjio na 2:1, Diame je potom imao priliku da izjednači, ali nije uspeo.

Sedam minuta pre kraja meča Sane je promešao odbranu Njukasla i odigrao za Aguera koji je upisa het-trik i postavio konačan rezultat.

Aleksandra Mitrovića ponovo nije bilo ni u protokolu, još se nije oporavio zbog povrede.

PREMIJER LIGA

24. kolo

Brajton - Čelsi 0:4 (0:2)
(Azar 3, 77, Vilijan 6, Mozes 89)

Arsenal - Kristal Palas 4:1 (4:0)(Monreal 6, Ivobi 10, Koščelni 13, Lakazet 22 - Milojević 78)

Barnli - Mančester junajted 0:1 (0:0)(Marsijal 54)

Everton - VBA 1:10:1)(Niase 70 - Rodrigez 7)

Lester - Votford 2:0 (1:0)(Vardi 39, Marez 90+1)

Stouk - Hadersfild 2:0 (0:0)(Alen 53, Diuf 69)

Vest Hem - Bornmut 1:1 (0:0)(Čičarito 73 - Frejzer 71)

Mančester siti - Njukasl 3:1(1:0)
(Aguero 34, 63, 83 - Marfi 67)

Sautempton - Totenhem 17.00

Ponedeljak
Svonsi - Liverpul 21.00

(VIDEO) PREMIJER LIGA: Rafalna paljba "tobdžija", utešni gol Milivojevića!

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.