21.01.2018

22:42

(VIDEO) BARSI POLA SATA DOSTA ZA "PETARDU"! Katalonci gaze ka tituli!

Fudbaleri Barselone su u 20. kolu Primere kao gosti pobedili ekipu Betisa sa 5:0

Mreže na stadionu "Benito Viljamarin" su mirovale u prvom poluvremenu, a gosti su se raspucali u drugih 45 minuta.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je načeo domaćina u 59. minutu, a pet minuta kasnije bilo je 2:0 posle gola Lionela Mesija.

Luis Suarez je u 69. minutu postigao treći gol za Katalonce, Mesi je u 80. positgao svoj drugi gol, da bi onda Suarez u poslednjem minutu postavio konačan rezultat.

Barselona je tako dodatno pobegla Atletiku, koji je u ovom kolu kiksnuo odigravši 1:1 sa Đironom. Barsa ima 54 boda, a "jorgandžije" 43.

PRIMERA

20. kolo

Alaves - Leganes 2:2 (0:0)(El Hadadi 46, Alfonso 52 - Gabrijel 75, zaldua 90)

Real Madrid - La Korunja 7:1 (2:1)(Naćo 32, 88, Bejl 42, 58, Modrić 68, Ronaldo 78, 84)

Sosijedad - Selta 1:2 (1:1)(Vilijan Hose 10 - Aspas 20, Gomez 75)

Betis - Barselona 0:5 (0:0)(Rakitić 59, Mesi 64, 80, Suarez 69, 90)

Espanjol - Sevilja 0:3 (0:2)(Vaskez 15, Sarabija 34, Murijel 90)

Atletiko Madrid - Đirona 1:1 (1:0)(Grizman 34 - Portu 73)

Viljareal - Levante (1:0)(Trigueros 26, Čerišev 50 - Rodžer 93pen)

Las Palmas - Valensija 2:1 (1:1)(Vijera 20, Kaljeri 53pen  - Mina 5)

Hetafe - Bilbao 2:2 (1:1)(Molina 21, Anhel 74 - Vilijams 13, Garsija 48)