24.02.2018.
(VIDEO) BUNDESLIGA: Jojić i Kostić tresli mreže, nezadrživi Bajern sve bliži tituli! Reuters
Informer | 27.01.2018. | 17:28

Fudbal         0

Ne diraj Bajern dok spava! Osetio je Hofenhajm na svojoj koži kako izgleda to kad "čačneš" tamo gde ne treba. Vodili su gosti 2:0 posle samo 12 minuta igre na "Alijanc areni", a onda su razbijeni sa 4:2

Upisali su Bavarci sedmu uzastopnu pobedu u Bundesligi i napravili novi korak ka još jednoj tituli prvaka Nemačke.

Uspeo je Bajern do poluvremena, za pet minuta igre, da izjednači na 2:2 preko Levandovskog i Boatenga, da bi u nastavku Koman i Vidal doneli trijumf šampionu države.

A, raspucali su se i Srbi! Posle Luke Jovića, koji je u petak uveče postigao pogodak za Ajntraht, u strelce su se upisali i Miloš Jojić i Filip Kostić.

Jojić je golom doveo Keln u vođstvo protiv Augzburga, ali "jarčevi" nisu uspeli da sačuvaju tu prednost, već im je pripao samo bod - 1:1.

Bod je pripao i Kostiću, koji je na gostovanju u Lajpcigu izjednačio na 1:1 i taj pogodak je bio dovoljan Hamburgu da osvoji bod.