03.02.2018

17:34

(VIDEO) BUNDESLIGA: Nastasić tragičar, Bajern šeta ka tituli!

Fudbaleri minhenskog Bajerna pobedili su Majnc sa 2:0, dok su Verder pobedio na gostovanju Šalke sa 2:1 posle preokreta

Bavarci su pitanje pobednika rešili već posle prvog poluvremena.

Vodeći gol za Bajern postigao je Frank Riberi u 33. minutu, da bi u 44. Džejms Rodrigez postavio konačan rezultat.

Šalke je poveo golom Evgena Konopljanke u 24. minutu, a gosti su izjednačili pogotkom Maksa Kruzea u 79. iz slobodnog udarca.

Tome je prethodio prekršaj Matije Nastasića, koji je dobio drugi žuti odnosno crveni karton.

Pobedu gostima doneo je Zlatko Junuzović u trećem minutu nadokande vremena.

U ostalim duelima Volfzburg i Štutgart su odigrali 1:1, a isti rezulat bio je i na utakmici Herta - Hofenhaj. Lajpcig je pobedio Menhengladbah minimalnim rezultatom, a golova nije bilo na meču Frajburg - Leverkuzen.