17.02.2018

17:35

(VIDEO) BUNDESLIGA: Bajern iz penala u 92. minutu do pobede!

Spas sa bele tačke za Bajern i to u 92. minutu! Žestok otpor pružio je Volfsburg šampionu, ali je položio oružje u sudijskoj nadoknadi - 2:1

"Vukovi" su poveli u osmom minutu golom Didavija, a onda su pokušali da do kraja meča odbrane tu prednost.

Bajern je imao posed lopte, više šuteva na gol, a onda i penal u 55. minutu, koji je promašio Roben.

Devet minuta kasnije Sandro Vagner je izjednačio, da bi pobedu Bavarcima doneo Robert Levandovski iz novog penala, dosuđenog u 92. minutu.

Keln nastavlja grčevitu borbu za opstanak, a danas je osvojio sam bod kod kuće protiv Hanovera - 1:1.

Skromna je to bila partija "jarčeva", odnos u šutevima na gol je bio čak 9:1 za goste.

Srpski internacionalac Miloš Jojić igrao je do 70. minuta u timu Kelna.

Odigrao je Filip Kostić svih 90 minuta u sastavu Hamburga, ali ni on nije mogao da pomogne svom timu, koji je kod kuće izgubio od Leverkuzena - 2:1.

Tabela:

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.