28.02.2018

21:54

(VIDEO) PRIMERA: Atletiko pritiska Barsu, Valensijin poklon Realu!

Fudbaleri Sevilje savladali su Malagu rezultatom 1:0 u meču vanrednog 26. kola Primere

Jedini gol na meču postigao je Korea u 15. minutu meča posle asistencije Nolita.

Sevilja je peta na tabeli sa 42 boda, dok je Malaga i dalje na začelju tabele sa samo 13 osvojenih bodova.

Fudbaleri Atletika pobedili su Leganes sa 4:0, a sva četiri gola dao je Antoan Grizman.

Atletiko je vezao šest pobeda, a neporažen je već devet utakmica i prišao je na četiri boda zaostatka prvoplasiranoj Barseloni, dok je Leganes devet mečeva bez trijumfa i na 14. je mestu.

Hetafe je na svom terenu bio ubedljiv protiv Deportivo La Korunje - 3:0.

Domaćini su poveli golom Anhela u 40. minutu da bi četiri minuta kasnije Boveda postigao autogol. Tačku na meč i konačan rezultat postigao je Molina u 82. minutu.

Hetafe je osmi na tabeli, dok je Deportivo na 19. poziciji.

Bez pobednika bilo je na meču Atletiko Bilbaa i Valensije - 1:1.

"Slepi miševi" su do vođstva došli u 23. minutu kada je Kondogbija na asistenciju Toresa zatresao mrežu protivnika.

Domaćin je do izjednačenja dođao u 49. minutu golom Oskara de Markosa.
Međutim, u nastavku mča golom de Markosa Bilbao je izjednačio i došao do boda na svom terenu.

Valensija je propustila priliku da pobedom preskoči Real i ostala je četvrta na tabeli, a Bilbao je na 12. poziciji.